Kronikë

Tiranë/ Gjendet i mbytur 50-vjeçari në liqenin e fshatit LanabregasBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:31 - 15/08/22 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar është gjetur i mbytur ditën e djeshme në liqenin e fshatit Lanabregas, në Tiranë. Sipas policisë nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. policia po punon për identifikimin e tij.

“Më datë 14.08.2022, në liqenin e fshatit Lanabregas, është gjetur dyshohet i mbytur, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Po punohet për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Pas