Kronikë

Tiranë/Burri gjendet i pajetë në rrugë, policia jep detajet e para


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:01 - 05/04/22 |
Opi Nion

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në kryeqytet. Sipas uniformave blu, në afërsi të ish-parkut të autobusëve, në rrugë është gjetur i pajetë shtetasi D. K., 65 vjeç.

Paraprakisht bëhet e ditur se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Më datë 05.04.2022, rreth orës 13:45, në afërsi të ish-parkut të autobusëve, në rrugë, ka ndërruar jetë shtetasi D. K., 65 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-njoftoi policia./Opinion.al

Pas