Aktualitet

Tiranë/ Bie zjarr në një qendër studimi për fëmijë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:07 - 18/01/22 |
Opi Nion

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë.

Paraprakisht Policia e Tiranës informon se rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj” është përfshirë në flakë qendra e studimit për fëmijë, ku për pasojë janë shkaktuar dëme materiale.

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia e Tiranës./Opinion.al

Pas