Kronikë

Tiranë/ Bie nga lartësia ku po punonte, ndërron jetë 59-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:55 - 22/01/22 |
Opi Nion

Një 59-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia teksa ishte duke punuar. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, në Tiranë. Viktima është identifikuar si shtetasi me inicialet K. K.

“Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas