Kronikë

Tiranë/ Bie nga lartësia e ndërtesës ku punonte, humb jetën 63-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 07/05/20 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, ku një 63-vjeçar ka rënë nga një ndërtesë ku po punonte dhe ka humbur jetën.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur tek “Fusha e Aviacionit”, ndërsa viktima është identifikuar me inicialet M.P.

Ndërkohë, Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 07.05.2020, rreth orës 12:30, tek “Fusha e Aviacionit”, ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim punëtori shtetasi M.P., 63 vjeç, ku mjekët e ambulancës konfirmojnë se ka ndërruar jetë. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas