Kronikë

Tiranë/ Automjeti merr flakë në lëvizje, detaje nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:54 - 29/12/21 |
Opi Nion

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht në Tiranë. Policia bën me dije se ngjarja ak ndodhur rreth orës 18:20, në rrugën “Azem Meshi”. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

“Me datë 29.12.2021, rreth orës 18:20, në rrugën “Azem Meshi” ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin L. M. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./Opinion.al

Pas