Kronikë

Tiranë, 36-vjeçarja i jep fund jetës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:48 - 02/07/20 |
Al Do

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë rreth orës 17:40.

Një grua, 36 vjeç, i ka dhënë fund jetës së saj duke u hedhue nga kati i 5 i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Aleksandri i Madh” pranë zonës së Yzberishtit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes . /Opinion.al

Pas