Kronikë

Tiranë/ 19-vjeçari përplas me makinë një vajzë që po kalonte në trotuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 10/06/21 |
Opi Nion

Një 19-vjeç ka përplasur me makinë një vajzë në trotuar pasi automjeti tip “Benz” doli jashtë kontrollit.

Policia sqaron se rreth orës 19:15 në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues J. B., 19 vjeç përplasin  këmbësoren ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas