Sport

Tirana-Skënderbeu, shtyhet ndeshja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:06 - 26/11/15 |
b.f

Ndeshja më e rëndësishme e javës së 13 të Kategorisë Superiore, Tirana – Skënderbeu do të luhet të hënën në orën 14:00. Klubi bardheblu njoftoi se FSHF­ja vendosi të shtyjë takimin për 24 orë, jo siç ishte kërkuar nga kryeqytetasit. Takimi do të luhet në stadiumin “Selman Stërmasi”, që është rinovuar dhe është në gejndje të presë rreth 9600 spektatorë. Tirana vjen në këtë takim, pas 4 rezultateve pozitive, të arritura me ardhjen e trajnerit Ilir Daja. Skënderbeu që do luajw në ndaj Beshiktashit në Europa League, synon të fitojë për të mos u shkëputur nga Partizani kryesues. (Sportal.al)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas