Sport

Teuta-Partizani, starton sot Kategoria Superiore


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:54 - 10/09/21 |
Opi Nion

Kampionati i 83-të i Kategorisë Superiore starton sot me ndeshjen Teuta – Partizani. Ndeshja do të zhvillohet në orën 19:45, ndërkohë që nesër do të luhen takimet Laçi-Vllaznia dhe Tirana-Skënderbeu

Java e parë e Superiores do të mbyllet ditën e dielë me dy takime. Duke filluar nga ora 13:45 Egnatia do të presë Kukësin, ndërsa takimi tjetër do të jetë mes Kastriotit dhe Dinamos./Opinion.al

 

Pas