-ARKIVA OPINION

TIRANA: KOSOVA APO VELIAJ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:43 - 04/06/15 |
root

Te ftuar:

Ermal Hasimja
Preç Zogaj
Andi Bushati
Andrea Stefani
Artan Hoxha
Artur Zheji

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hOoGTSTjRUk” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

 1. Po ndiqja debatin me mendimet e te gjitheve qe nuk do te desha ti komentoja se do te zgjatesha shume.
  Diku nga fundi, Fevziu drejtoi pyetjen per te gjashte pjesemaresiz ne debat :
  Cfare nuk duhet te beje kandidai Kosova apo kandidati Veliaj.
  Megjithese isha vetem ne shtepi duke ndjekur emisionin, kam shperthyer ne te qeshura kur degjova pergjigjen e Andrea Stefanit.
  ” Kosova nuk duhet te beje ate qe ka bere Basha e Veliaj nuk duhet te beje ate cfare ka bere……….perseri Basha ????????????”
  A nuk do te ishte mire qe kete Stefanin para se ta ftojne ne studio per debate, ta kalojne ne nje skaner per nivelin e psikopatise ?

 2. Nese ka mbetur pak qytetari dhe nese ka mbetur pak ndergjeje atehere Tironen duhet ta fitoi Gjergj Bojaxhi. U LODHEM ME HAJDUTET 25 VJECARE. Votoni per veten tuaj nje here, mjaft me militanizma.

 3. Si eshte e mundur te mos kuptohet qe keta persona jane te konsumuar,te sterkonsumuar. Nuk kane surpriza per te afruar,jane te parashikueshem. Stefani kone e Rames,mjaft te shohesh kenaqesine qe shpreh ne fytyre sa here tregohet shume i zellshem, duke perfytyruar ferkimin e kokes nga i zoti.
  ZHEI i detyron karrieren Metes ,patetik ne rendesine qe i jep vetes.
  Hoxha germon 2 ore per te gjetur material per sofizmen e radhes.

  Fevziu, po si eshte e mundur si late gje pa marre italianeve..duke u masturbuar inteltualisht me te njejtet persona ne studio…mjaft te na japepesh temen dhe ne e dime cdi te thote konja, gjeli-Zhei, dhe sofisti i tredhur i doktorit. Nuk jane me te miret (italhanet) ne ” te berit televizion” ,thjesht ata ndiqni ju…

  Kerkohet te ndrushoje rrenjesisht politika? Po si ? Ci afron ti fantazise se njerezve prej vitesh? Thjesht uje te ndenjur…dil ne rruge…gjej fytura(mendje )qe si ke pare me pare dhe si kemi pare me pare …pastaj ndryshoi… e ndryshoi…e dryshoi…

  ZOT sa te parashikueshem jane …i degjojme..thjesht skemi si tja bejme …ata na ofrohen..si jepucet ne kohen e xhaxhit…te zeza maje katrore me lidhesa,kafe maje katrore me lidheza..
  Jepi ngjyra emisjonit …po ngjyra…

Pas