Aktualitet

Tifozet thyejne stolat pas miqesores Kosove- Shqiperi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:37 - 13/11/15 |
b.f

Disa foto skandaloze qarkullojnë në rrjetet sociale dhe në portalet e Prishtinës pas ndeshjes miqësore të zhvilluar të premten mes të Kosovës dhe Shqipërisë dhe që përfundoi në barazim 2-2. Fotot tregojnë gjendjen e rëndë në të cilën e lanë tifozët pjesë të caktuara të stadiumit. Sipas lajmi.net ulëse tejet të dëmtuara dhe disa prej tyre të thyera. Stadiumi i Prishtinës ka qenë i stërmbushur nga tifozë të shumtë për të parë ndeshjen mes Kosovës dhe Shqipërisë.

12227772_10153318320318412_6867249872206740589_n

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas