Aktualitet

Tifozët e Kroacisë: Kosova Republikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:49 - 12/06/16 |
b.f

Dhjetra tifozë shqiptarë dhe kroatë janë bërë bashkë sot në rrugët e Parisit.

Disa tifozë kroatë dhe shqiptarë kanë festuar së bashku sot në Paris, para fillimit të ndeshjes Turqi – Kroaci.

Këngë, flamuj, muzikë dhe atmosferë kanë krijuar këta tifozë, ndërsa janë dëgjuar edhe thirrje si “Kosova Republikë”, raporton Indeksonline.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas