Kronikë

Thumanë/Përplasen 3 automjete, 2 të lënduar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:06 - 19/09/21 |
Opi Nion

Tre automjete janë përfshirë në një aksident rrugor në zonën e Thumanës. Për pasojë, dy persona kanë mbetur të plagosur, por sikurse njofton policia janë jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 19.09.2021, rreth orës 18:00, në Thumanë, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e përplasjes janë lënduar shtetasit A. M., dhe B. Sh., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

 

 

 

Pas