Aktualitet

Thirret në SPAK kryebashkiaku i Vlorës, Dritan LeliBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 13/10/22 |
Opi Nion

Kreu i Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është paraqitur këtë të enjte në SPAK.  Nuk dihen ende arsyet se pse Leli është thirrur në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Kjo është hera e dytë që kryebashkiaku i Vlorës thirret në SPAK. Leli është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme edhe në muajin korrik. I pyetur nga gazetarët asokohe se për çfarë u thirr nga SPAK, Leli nuk pranoi të japë detaje.

Pas