InstaBIZ

The Weekend uron Bella Hadid për ditëlindje në një mënyrë të veçantë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:37 - 09/10/18 |
el ida

Supermdoleja e njohur Bella Hadid feston sot 22 vjetorin e lindjes.

Të shumta janë urimet që i kanë bërë modeles, por ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje për të gjithë dhe për mediat kryesisht është urimi i The Weeknd.

Këngëtari i famshëm kanadez The Weekend ka bërë një urim të rrallë për të dashurën e tij Bella Hadid në Instagram.

Edhe pse ai asnjëherë më parë nuk postonte foto me modelen e famshme, këtë herë duket se marrëdhënia e tyre është në periudhën e saj më të mirë. I dashuri i saj ka postuar një album fotosh të tyre ndër vite duke i uruar ditëlindjen. Fotot e rralla janë marrë menjëherë nga portalet dhe janë komentuar si një gjest vërtetë romantik i këngëtarit.

Ai postoi gjithashtu një video të tyren ku dyshja dukeshin mjaft të lumtur e duke u puthur me njëri-tjetrin.

 

 

View this post on Instagram

 

happy birthday Angel ?❤️

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Pas