-Si u Veshën

Thaçi imiton Ramën? Vjen me atlete në ‘Opinion’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:38 - 07/09/18 |
b.f

Emisioni ‘Opinion’ ka nisur transmetimin live në vitin e tij të 22-të.

Këtë të enjte  ‘Opinion’ ka nisur sezonin e ri me dy të ftuar të cilët kanë qenë në qendër të vëmendjes nga ana mediatike për shkak të ngjarjeve të fundit.

Në nisje të këtij sezoni, në rubrikën ‘Si u veshën’, do të komentohen shkurtimisht për paraqitjen e tyre; Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gazetarja e kronikës Klodiana Lala dhe drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu.

 

 

View this post on Instagram

 

@hashimthaciofficial #Opinion #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

A post shared by tvklan.al (@rtvklan) on

I ftuari i parë ishte Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i cili foli në emisionin ‘Opinion’ për çështjen e kufijve të Kosovës dhe marrëveshjet me Serbinë. Por ajo që tërhoqi menjëherë vëmendje në pamjen e tij ishte kombinimi i kostumit serioz me atlete. Deri më sot, gjatë, për këtë është komentuar kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, por ai tashmë nuk është i vetmi i cili në daljet publike vishet me atlete dhe kostum.

 

 

View this post on Instagram

 

Hashim Thaçi! #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

Thaçi në ‘Opinion’ ka ardhur me kostum në ngjyrë të errët, kollare në vishnje dhe atlete të zeza. Këtë ja vuri në dukje edhe Fevziu, kur i tha se po ‘kopjon Ramën’, përgjigja e Thaçit ishte e menjëhershme duke thënë se shkak për këtë ishte rruga e gjatë dhe komforti.

 

 

View this post on Instagram

 

Klodiana Lala #Opinion #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

A post shared by tvklan.al (@rtvklan) on

Gazetarja Klodiana Lala edhe këtë herë në emision ka ardhur brenda stilit të saj; me kostum, xhaketë dhe pantallona në ngjyrë gri, kombinuar me këmishë në ngjyrat jeshile me të bardhë dhe këpucë klasike.

 

 

View this post on Instagram

 

@blendifevziu #Opinion #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al

A post shared by tvklan.al (@rtvklan) on

Drejtuesi i emisionit Blendi Fevziu ishte kujdesur që në këtë fillim sezoni të vinte me energji dhe ngjyra. Kostumit të zi dhe këmishës së bardhë ai i ka shtuar edhe kollare në ngjyrë të ndezur pink me disa detaje të bardha. Kombinim që i jepte prezencë përball të ftuarve dhe dukej tepër interesant për një start.

 

 

View this post on Instagram

 

@blendifevziu #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

Në facebook mund të jepni edhe ju komentet tuaja për veshjet e të ftuarve./ Gerta Zaimaj-opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

Hashim Thaçi! #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

 

View this post on Instagram

 

Blendi Fevziu & Klodiana Lala #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

 

Pas