Sport

Teuta kap kreun, Laçi dhe Vllaznia nuk gjejnë “rrugën” e golit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:30 - 10/04/21 |
Opi Nion

Teuta ka fituar në transfertë ndaj Apolonisë duke u renditur kështu në krye të klasifikimit të Kategorisë Superiore, me 2 pikë më shumë se Vllaznia.

Durrsakët shënuan nga një gol në çdo pjesë, me Lorenco Vilën dhe Dejvi Bregun, për të marrë 3 pikët që e dërgojnë të vetme në kryesim, pas barazimit 0-0 të Vllaznisë ndaj Laçit.

Nesër do të luhet ndeshja e fundit e kësaj jave të Kategorisë Superiore, ajo mes Partizanit dhe Bylisit.

Pas