Aktualitet

Terror në Mali, merren peng 170 persona ne hotel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:21 - 20/11/15 |
b.f

Nje sulm i armatosur ka ndodhur ne nje hotel luksoz ne Mali. Dyshohet se 170 persona mbahen peng. Ngjarja ka ndodhur ne hotelin Radisson Blu ne kryeqytetin e Malit, Bamako. Ne hotel ndodhen 140 turiste dhe 30 personel. Ka raportime per viktima, por te dhenat ende nuk jane zyrtare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas