Kryesore

Tërmeti godet Kosovën, lëkundjet ndjehen në Serbi dhe Maqedoninë e VeriutBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:25 - 31/07/22 |
Opi Nion

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Kosovë.

Sipas faqes sizmologjike EMSC, lëkundjet kanë qenë me magnitudë 3.2 ballë, 53 km në veri të Prishtinës, me një thellësi prej 2 km.

Ndërsa mësohet se lëkundjet janë ndjerë edhe në Serbi e në Maqedoninë e Veriut./Opinion.al

Pas