Aktualitet

Termet me fuqi te madhe! Lekundet fort Tirana!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:34 - 01/11/15 |
root

Tirana eshte tronditur fort vetem nje minute me pare. Nje termet i shoqeruar nga nje zhurme e forte qe i ka paraprire ka lekundur thelle kryeqytetin. Kane qene dy lekundje te thella dhe me pas nje seri me te voglash. Goditja e dyte ka qene shume e thelle dhe e shoqeruar nga nje zhurme – uturime te frikshme! Nuk dihet ende se ku eshte epiqendra dhe nese ka pasur deme. Dje po ashtu nje tjeter termet i lehte eshte shenuar me qender ne Bulqize. Se shpejti do japim lajme te tjera.

KOMENTO (11)

Shkruaj nje koment

Pas