Aktualitet

Tërhiqet Armenia: Ja çfarë thanë sot për ndeshjen e shitur me Shqipërinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:27 - 01/12/15 |
b.f

Ka bërë prapakthehu Presidenti i Federatës Armene të Futbollit Ruben Hayrapetyan, vetëm pak ditë pasi deklaroi se ekipi kombëtar i Armenisë shiti ndeshjen me Shqipërinë. Sot në një konferencë për  shtyp Hayrapetyan tha se media e ka transformuar deklaratën e tij të mëparshme në lidhje me ndeshjen ndaj Shqipërisë. “Nuk kam thënë që lojtarët tanë kanë shitur ndeshjen me Shqipërinë. Thjesht kam thënë që ka pasur një marrëveshje të fshehtë, të cilën e kam cilësuar tradhti. Deklarata e lojtarëve është më se normale. Tani në janar ekipi kombëtar do të mblidhet dhe do të përpiqemi të kuptojmë se çfarë po ndodh”, tha Presidenti i Federatës Armene të Futbollit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas