Kronikë

Tepelenë, makina përplas dy fëmijëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 26/06/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën “Bilbilenjtë”, në lagjen “Mustafa Matohiti” të Tepelenës.

Sipas informacioneve, shtetasi A. B., duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, ka përplasur 2 fëmijë, të cilët u transportuan në spital, për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Policisë Tepelenë për të kryer procedurat e mëtejshme. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./ Opinion.al

Pas