Aktualitet

Tentuan të kalonin 800 kg kanabis në Mal të Zi, emrat e 6 të arrestuarve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:21 - 23/10/18 |
el ida

Policia e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe kanë kapur 80 kilogramë kanabis.

 Policia ka arrestuar 6 shtetas: Kristian Butaj, Gjeto Pepaj, Pllum Murçaj, Lazer Murçaj, Lavdrim Nikaj, Ndue Milaj.

Këta shtetas u arrestuan në Tamarë të Malësisë së Madhe. Ata tentuan të transportonin sasinë e drogës drejt Malit të Zi.

Pas