Kronikë

Tentoi të rrëmbente një fëmijë, ndalohet nga policia taksisti në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 17/09/19 |
Opi Nion

Një taksist 55-vjeçar është shoqëruar mbrëmjen e sotme nga policia e Elbasanit, pasi akuzohet se tentoi të rrëmbente një fëmijë.

I akuzuari është identifikuar si Sami Meta, ndërsa denoncimi ndaj tij është bërë nga familjarët e fëmijës.

Pas vënies në dijeni të rastit, policia ka ndaluar taksistit dhe e ka shoqëruar në ambientet e komisariatit, ku po merret në pyetje./ Opinion.al E.Xh.

Pas