Kronikë

Tentoi të kryente marrëdhënie seksuale me dhunë, pranga 45-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:16 - 27/05/21 |
Opi Nion

Një 45-vjeçar është arrestuar nga Policia e Beratit pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 37-vjeçare.

Mësohet se në pranga ka rënë F. Q., 45 vjeç, banues në Tërpan të Poliçanit. Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q.

Ndër të tjera janë proceduar penalisht  dy persona të tjerë një I akuzuar për organizim të lojërave të fatit në lokalin e tij dhe një tjetër akuzohet se ka plagosur me thikë një 20 vjeçar.

Pas