-Jetë dhe Stil

Tendencat e syzeve vjeshtë/dimër 2015-2016


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 25/11/15 |
root

Syzet janë një aksesor i pandarë i yni edhe gjatë stinës së dimrit. Brande të ndryshme të modës, apo edhe fashionistët janë shfaqur këtë sezon me këto lloje syzesh, që janë të parapëlqyerat e momentit.

Gjatë sezonit vjeshtë/dimër 2015-2016, janë lenë mënjanë format drejtkëndore dhe gjeometrike dhe tendencat kanë shkuar këtë herë drejt skeleteve të syzeve në forma të rrumbullakosura.

Tendenca është në stilin vintage dhe me feminilitet. Syzet zgjaten, rrumbullakosen, ngushtohen, megjithatë ruajnë një pamje serioze. Por nuk mungojnë gjithashtu edhe ngjyrat e ndryshme dhe skeletet e trashë.

Më poshtë do të gjeni disa nga trendet  e syzeve vjeshtë / dimër 2015-2016.

2110537496118

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas