InstaBIZ

Tea : Jam ende e dashuruar me Veselin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:14 - 15/11/15 |
root

Edhe pse pas ndarjes së ish-banores së Big Brother nga Veseli, u përfol se ajo kishte gjetur një dashuri të re, duket se ka qenë vetëm një thashethem. Në një intervistë të dhënë së fundi Tea ka zbuluar se beqare dhe se i ka hyr fushës së modelingut. Një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, ka these se vazhdon ende të ketë ndjenja për ish të dashurin e saj, Veselin. Sipas saj, kur ke një histori të bukur dashurie, ndjenjat nuk mbarojnë kaq shpejt.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas