Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 21/01/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K. ,për motive të dobëta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali “Bar-Kafe” në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake nuk ka persona të lënduar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë, shërbimet e Policisë po kontrollojnë zonën me qëllim kapjen e autorit.

Pas