Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Mamurras, plagosen dy policë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:22 - 13/04/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Mamurras.

Sipas të dhënave paraprake dyshohet se dy efektivë policie, Ilir Zeka dhe Flamur Lleja kanë mbetur të plagosur, teksa ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policët janë plagosur në këmbë dhe po marrin ndihmën mjekësore, transmeton News24.

Mësohet se policët janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas