Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 01/04/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Kallmet të Lezhës. Sipas burimeve për Klan News dyshohet për një person të plagosur.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Mësohet se në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ka nisur hetimet./Opinion.al

Pas