Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Kukës, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:19 - 11/12/19 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Kukës. Mësohet se, nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kalis, ndërsa deri më nuk dihen ende të tjera detaje rreth ngjarjes, apo identiteti i personit të plagosur.

Sipas informacioneve, drejtë vendit të ngjarjes është nisur ambulanca dhe një grup hetimor./ Opinion.al

Pas