Aktualitet

Të shtëna me armë tek Komuna e Parisit, policia sekuestron kamerat e sigurisë 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:05 - 03/08/16 |
b.f

 

Vetëm pak minutra më parë në zonën e Komuës së Parisit janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një sherri të momentit, ndërsa nuk raportohen të lënduar. Policia ka mbërritur në vendngjarje pas një telefonate dhe janë sekuestruar pamjet e disa kamerave te sigurise per te zbardhur me shume detaje rreth ngjarjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas