Kronikë

Të shtëna me armë në VlorëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:34 - 24/07/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në , në afërsi të tunelit në “Uji të Ftohtë” në Vlorë.

Policia informon se gjatë një konflikti, një nga personat ka nxjerr armën dhe ka qëlluar në ajër. Nga verifikimet e bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Ndërkohë, janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit i cili është identifikuar nga Policia menjëherë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e personave të përfshirë në konflikt.

Pas