Kronikë

Të shtëna me armë në Velipojë, plagoset një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:19 - 14/06/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar sot në plazhin e Velipojës.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur. Sipas të dhënave të para i plagosuri ka marrë një plagë në pjesën e barkut dhe është transportuar në Spitalin e Shkodrës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë në plazhin e Velipojës.

Pas