Kronikë

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 23/05/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e Kombinatit.

Mësohet se një 60-vjeçar ka mbetur i plagosur në këmbë. Aktualisht ai po merr ndihmë mjekësore në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani ende nuk janë të qarta rrethanat e ngjarjes.

Pas