Kronikë

Shkodër/ Plagoset shefi i policisë bashkiake të Malësisë së Madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 11/10/20 |
Al Do

Dy persona dyshohet të jenë plagosur me armë zjarri në Dobraç të Shkodrës.

Raportohet se të shtëna armësh janë regjistruar pranë stacionit të pompave në zonën e Dobraçit.

Nga të shtënat janë plagosur babë e bir të cilët janë transportuar në spital ndërkohë që njëri prej tyre raportohet në gjendje të rëndë.

Mësohet se në makinë kanë qenë Mentor Hasanaj 39-vjeç dhe Xhelal Hasanaj 74-vjeç. Nuk dihet se cili prej tyre ka qenë shënjestra.

Mentor Hasanaj është shefi i policisë bashkiake të Malësisë së Madhe.

Ai është qëlluar teksa qarkullonte me makinën e policisë bashkiake.

Dyshohet se dy persona me motor kanë qëlluar në drejtim të tyre për motive ende të paditura. /Opinion.al

Pas