Aktualitet

Të shtëna me armë në Shkodër, humb jetën një personBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:36 - 18/09/22 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i vrarë në Shkodër mbrëmjen e sotme si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

News 24 raporton se ngjarja ka ndodhur brenda një lokali në bulevardin ‘Bujar Bishanaku’.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion se kush është identiteti i viktimës dhe kush fshihet pas ngjarjes.

Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur policia që po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas