Kronikë

Të shtëna me armë në Milot, dy persona të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 22/07/22 |
Opi Nion

Të shtëna ma me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot të Kurbinit.

Mësohet se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur Klisman Preçi dhe 47-vjeçari Ylli Brahimi, të cilët ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më pare ende nuk ka informacione të plota.

Pas