Kronikë

Të shtëna me armë në Laç, dyshohet për një të vrarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 10/12/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Laçit. Sipas tv Klan paraprakisht dyshohet se një person ka mbetur i vrarë.

Një 55-vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik është vrarë me armë zjarri. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në dalje të qytetit të Laçit në vendin e quajtur Sanxhan ndërsa nuk dihen  shkaqet që kanë çuar në një ngjarje të tillë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për të zbardhur motivet.

 

Pas