Kronikë

Të shtëna me armë në Fushë-Krujë, plagoset një 55-vjeçar, niset drejt TraumësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:37 - 10/08/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të mërkurë në Fushë-Krujë. Mësohet se i plagosur ka mbetur 55-vjeçari Luan Hushi.

Sipas news 24,  i plagosuri ka marrë plage në bark dhe është dërguar në spitalin e Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në Zgërdhesh të Fushë-Krujës, ndërsa ende nuk dihen rrethanat.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Pas