-Jetë dhe Stil

Të gjithë të çmendur pas Grida Dumas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:56 - 21/11/15 |
b.f

Grida Duma nuk është vetëm një politikane sharmante, që ndez bisedat në studiot televizive, por arrin të ketë edhe fansa të shumta, të cilët kanë krijuar edhe klubin “Grida Duma Fans Club”. Por nuk është ky lajmi. Një nënë në Elbasan fanse e çmendur e Grida Dumas i ka vendosur emrin vajzës Grida, duke qenë se si familje janë të tërhequr nga politikania e PD-së. Por nuk përfundon këtu marrëzia. Daja i foshnjës ka bërë një tatuazh me emrin Grida. Që mund të jetë edhe emri i foshnjës por edhe i vetë politikanes

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Ej Grida keshtu per tv te kenaq, po kokerr vote e kokerr pune nuk ben. E provoi veten ne durres me disfaten me te madhe te mundshme te pd. Pse nuk e merrni spikere te klani ju kete? Pastaj njerezit ne politike duhet te jene korrekte kjo eshte thjesht rruga e

Pas