InstaBIZ

Të bukura dhe yje, por pa të dashur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:32 - 11/11/15 |
b.f

A është single Agnesa Vuthaj? Ka disa kohe që ish Missi Agnesa Vuthaj, nuk përflitet për ndonje lidhje zyrtare, por edhe disa prej postimeve të saj ne Instagram të bëjne të mendosh se kjo është e sigurt. Ajo poston vetëm foto ku duket e fokusuar tëresisht tek puna dhe biznesi më I ri I çantave.
Ajo nuk ka folur asnjëhere për lidhjet e saj, duke pasur nje diskrecion të madh për keto lidhje. Por kjo ndodh shpesh me femrat e shobizit në Shqipëri dhe Kosovë. Ato në shumicën e rasteve nuk pranojne se janë në një lidhje edhe kur për të flitet thuajse kudo.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas