-Jetë dhe Stil

Tani e ka radhën “Condom Challenge”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 25/11/15 |
root

Ju kujtohet “Ice Bucket Challenge”, sfida e ujit që bëri namin verën e kaluar, tani e ka radhën një tjetër sfidë, por jo me kovë me prezervativë.

Ajo quhet “Condom Challenge” dhe është sfida që po bën namin në Twitter. Gjithçka filloi kur dy djem me një “tullumbace të ujit” provuan një eksperiment, i cili i shkoi keq. Dhe këtu është problemi, se nuk ishte tullumbace nga uji por një kondom.

Prezervativët janë më të zorshëm për tu hapur sesa balonat, dhe uji ka mjaft peshë. Kjo video e këtyre dy djemve në Twitter ka mbledhur më shumë se 9000 retëeets, dhe shumë të tjerë filluan ta realizojnë një video të tillë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas