InstaBIZ

Tani Almeda Abazin do e shihni si këngëtare dhe klipi është gati!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:49 - 15/09/18 |
b.f

Modelja dhe aktorja Almeda Abazi, tashmë ka vendosur të merret edhe me një profesion tjetër, siç është ajo e këngëtares. Këtë e ka bërë të ditur aktorja në një postim në rrjete sociale.

Për realizimin e projektit ajo ka bashkëpunuar me një nga artistët më në zë turq, Burak Yeter dhe kënga mban titullin “Alabama”.

Pak orë më parë Almeda ka publikuar në ‘Instagram’ pamjet e para të videoklipit dhe duket se kënga do të dalë në treg shumë shpejt. Në videon e publikuar Almeda shfaqet mjaft sensuale dhe e kuruar në detaje. Klipi ëshë me ngjyra të zymta dhe xhirimet janë bërë pranë detit.

 

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Pas