Etiketë: turqia

Turqia pret një delegacion taliban

Turqia pret një delegacion taliban

Ndihma humanitare, migracioni, transporti ajror dhe tregtia do të jenë tema të diskutimit të një delegacioni të talibanëve me zyrtarë të Turqisë. Ministri i Jashtëm në detyrë i qeverisë së ...

Faqe 1 nga 4 1 2 4