Etiketë: tetor

Breshër dhe shtrëngata, “çmendet” moti të premten

Parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së sotme moti në vendin tonë të karakterizohet nga vranësira të cilat mundësi për reshje të pakta shiu në zonat jugore. Ndërkohë në pjesën e dytë të ditës ...

Parashikimi i motit, 2 dhjetor 2019

Parashikimi i motit, 23 tetor 2021

Deri pasdite parashikohet që  vendi ynë të jetë më alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta, të cilat herë pas here do të gjenerojnë reshje të pakta shiu. Ndërsa në orët ...

Horoskopi, 6 prill 2020

Horoskopi, 23 tetor 2021

Dashi Nëse jeni duke punuar, të tjerët do të gjejnë mënyra për t’ju shpërqendruar dhe nuk do të jetë e lehtë të qëndroni të fokusuar. Aspekti qiellor i ditës do ...

Parashikimi i motit, 21 tetor 2021

Vijojnë të jenë prezente masat ajrore të qëndrueshme në territorin Shqiptar, të cilat do të sjellin në zonat bregdetare dhe të ulëta dominim të kthjellimeve dhe vranësira të lehta. Sipas ...

Parashikimi i motit, 16 tetor 2021

Parashikimi i motit, 16 tetor 2021

Zhvillimi i një qendre të presionit të lartë atmosferik mbi detin Adriatik do të sjellë në vendin tonë mot të qëndrueshëm. Ultësira perëndimore do të karakterizohet nga kthjellime dhe kalime ...

Shenjat e horoskopit ‘problematike’ në një lidhje

Horoskopi, 16 tetor 2021

Dashi Sot mund të merreni me shumë punë të minutës së fundit. Ju mund të thirreni për të gjykuar një mosmarrëveshje midis kolegëve, të afërmve ose fqinjëve. Në varësi të ...

Si do të jetë moti sot?

Parashikimi i motit, 11 tetor 2021

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të vijojnë të sjellin mbizotërim të vranësirave të shpeshta në vendin tonë, ku parashikohet që herë pas here vranësirat të pësojnë zhvillim duke sjellë reshje ...

Horoskopi, 23 qershor 2019

Horoskopi, 3 tetor 2021

Dashi Një çështje e vogël shëndetësore mund t’ju ndalojë marrjen e një detyre të rëndësishme dhe kjo mund të çojë në disa dështime afatshkurtra. Përpiquni të mendoni pozitivisht për ta ...

Zbuloni ç’ju pret këtë javë, shenjat me fat dhe çfarë duhet të keni kujdes

Horoskopi, 1 Tetor 2020

Dashi Një person mund t’ju japë disa informacione shumë interesante sot, por a do të jeni në gjendje ta lini mënjanë egon për ta dëgjuar atë me vëmendje? Ajo që ...

Faqe 1 nga 2 1 2