Etiketë: TE FAMSHEM

Kush bëri kë të famshëm?

Kush bëri kë të famshëm?

Besojmë shumë prej jush kanë dëgjuar për një nga zënkat më të bujshme në rrjetet sociale mes Noizy-t dhe Encës. Ndërkohë që dy këngëtarët zihen mes tyre se kush ia ...