Etiketë: Skoci

Skocia shënon golin e tretë

Skocia shënon golin e tretë

Po luhet në “Loro Boriçi” sfida mes Shqipërisë dhe Skocisë e vlefshme për Grupin 1 të Ligës së Kombeve. Edhe pse kualifikimi duket i pamundur, sepse Skocia shënoi golin e ...

Faqe 1 nga 2 1 2