Etiketë: sekuestrohet

Delvinë, sekuestrohet 115 kg mish

Delvinë, sekuestrohet 115 kg mish

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka sekuestruar 115 kg mishi qengji dhe keci në 23 karkasa , të therura në mënyrë të paligjshme në një stallë bagëtish në pronësi të shtetasit ...

Sekestrohet 1.8 ton drogë në Berat

Sekestrohet 1.8 ton drogë në Berat

Si rezultat i operacionit të koduar Policisë “Bogovë”,  në fshatin Përparim, Berat, në banesën në pronësi të Islam Zylyftari është gjetur një kamion i ngarkuar me bimë narkotike marijuanë ku ...